top of page

HAKKIMIZDA

Narçin Hukuk& Danışmanlık, alanında uzman avukat kadrosuyla en iyi ve en etkin hukuki desteği vermekte olup müvekkil öncelikli ve sonuç odaklı çalışmaktadır. Başta boşanma ve aile hukuku olmak üzere birçok hukuki alanda çalışmaktadır. Ayrıca, her türlü hukuki ve ticari konulara ilişkin gerçek ve tüzel kişilere, yerli ve yabancı müvekkillerine hızlı sonuç alma, dürüstlük, güven, gizlilik ilkelerini benimseyerek en üst seviyede müvekkil memnuniyetini sağlayarak, büyük bir titizlikle danışmanlık, dava takibi, icra takibi ve iflas takibi hizmetlerini sunmaktadır.

 

Büromuz, hızlı ve etkili çözüm alabilmek, geniş kapsamlı avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamak için Türkiye genelinde birçok hukuk bürosuyla ve çeşitli konularda alanlarında uzman ve danışmanlar vasıtasıyla kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile müvekkillerinin karşılaştıkları sorunlara en kısa zamanda çözüm bulmaktadır.

 

Çalışma prensibi öncelikle müvekkillerin hukuki talep ve ihtiyaçlarını, avukatlık mesleğinin onuruna yakışır şekilde özenle karşılayabilmektir. Gizlilik ilkelerine ve meslek kurallarına bağlı kalınarak, davalar titizlik içerisinde sürdürülmektedir.

 

Hukuk büromuz verdiği bu hizmetleri müvekkil ve müşterimize uygun ücretlerle sunabilmektedirler.

bottom of page